LOADING...

DS-103 MODELİ

Taharet Muslukları

Ürün Yapısı

Plastik bir yapıya sahiptir ve portatif bir cihazdır. Klozetin herhangi bir yerinde montaj imkanı sağlar. 12 V enerji ile çalışmaktadır.

Ürünü Tanı

5 Dakika kurulum, Klozetlerinizde her hangi bir delme işlemi gerektirmeden de kullanabilirsiniz ve Hijyenik bir yapısı vardır. Elle dokunmadan da Taharet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 

Ürün Montajı

DS-103 Taharet Musluğun arkasındaki yapışkan bandı açarak, klozet de kullanmak istediğiniz Sağ – Sol duvara yapıştırmanız yeterli olacaktır. DS-103 kutusundaki ” Su Giriş ” ve ” Su Çıkış ” nipellerine, spiral hortumlarını bağladıktan sonra kullanabilirsiniz. 

DS-103 MODELİ

KULLANIMA HAZIR !

Taharet Musluğu DS-103 engelli, yaşlı, çocuk demeden herkes için tuvalet  alışkanlığını kolaylaştırır. Taharet Musluğu DS-103  rahat erişim için klozete yakın montajlanır. Kolay kullanımı sayesinde çocuklara tuvalet alışkanlığını daha rahat edindirebilirsiniz. Engelliler için ( Omurilik rahatsızlıkları, Doğuştan veya sonradan oluşan engelli halleri )  kullanımı kolaylaştırıcı bir etkiye sahiptir. Yaşlılarımızın geriye uzanması fiziksel olarak zorlayıcı olabilir. Bu anlamda her türlü halden anlayan bu ürün tam da ihtiyacınıza yönelik! Cihazı ambalajından çıkartınız 220 elektrik kablosunu kutu üzerindeki yerine takınız.Su bağlantısı için 1 adet spiral hortum yarım parmak ve 1 adet 1/4 spiral hortum yok ise alarak kutu üzerindeki bağlantı yerlerine takınız sonra uygun ( su giriş ) hortumunu şebekeye takınız. Diğer ucunu da (su çıkış) ucunu da taharet hortumuna takınız.Pedalı yere koyun ve elinizdeki 220 v kablosunu enerji almak için fişe sokunuz,kullanıma hazırdır. Bir basışta su verir, bir daha basarsanız kapatır.

ÜRÜN GALERİSİ

 Taharet Musluğu BS-23  Klozetlerin Sağ tarafına veya Sol tarafına montajlı ürün görsellerimiz;